Відкритий урок з англійської мови для 3-го класу
на тему: «School subjects»
Мета:
1. Забезпечити повторення основного лексичного та граматичного матеріалу, вивченого на попередніх уроках, закріпити набуті вміння в читанні, говорінні, аудіюванні та письмі.
2. Створити умови для розвитку навичок монологічного мовлення, навичок читання і правильної вимови , розвиток пам'яті та уваги ;
3. Сприяти підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, за допомогою системи оцінювання «Superstar system», а також вихованню шанобливого ставлення один до одного.
Вид уроку: підсумковий.
Обладнання: книга, картки, комп’ютер, відеозапис пісні “Clap your hands ”.
Опис матеріалу: Я пропоную розробку уроку англійської мови для 3 класу
З теми «Школа . Шкільні предмети » ( School. School subjects ).
Даний матеріал буде корисний вчителям англійської мови в початковій школі. Урок спрямований на нову систему оцінювання « Superstar system », яка мотивує дітей на активну участь протягом уроку, а також на вирішення завдань особистісного розвитку учнів, яка забезпечує їх просування в розвитку і засвоєнні знань.
Завдання:
Навчальні:
• Тренувати вимову учнів;
• Активізувати лексику на тему « Школа. Шкільні предмети;
• Відпрацювання лексики в усній та письмовій формі;
• Розвиток навичок читання та аудіювання;
• Формування граматичних навичок;
• Активізувати раніше вивчений граматичний матеріал ( The Presen Simple Tense ).
Виховні:
• Виховувати культуру спілкування в різних видах колективної взаємодії;
• Виховання інтересу до навчання, навчальних предметів, розширення кругозору учнів, бажання вчитися;
Розвиваючі :
• Розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу;
• Розвиток діалогічного та монологічного мовлення, залучення до нового соціального досвіду через набуті знання.
Хід уроку
1. Привітання та організаційний момент початку уроку ( 3 хвилини)
Т: - Good morning сhildren!
P: – Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
T: I am glad to see you too.
Т: - Sit down, please.
T: Tell me please, who is absent today?
P: ...is absent today.
T: - What is the day today?
P1:- Today is Tuesday.
T: - Thank you.
Т: - What is the weather like today?
P1: - It's cold and windy.
T: Excellent!
Т: Let’s start our lesson.
2. Фонетична вправа (3 хвилини)
T: - Open your book (Eх. 2, p. 50). Let’s repeat English sounds. You will repeat after me. (Відкрийте книгу (Впр 2, с. 50). Повторимо англійські звуки. Повторюйте за мною))
T: - Good for you.
3. Повторення лексики «Школа » (5 хвилин)
T: - So, today we continue speaking about school and school subjects. Now, we are playing the game (Crazy Ball). You must translate words into the English. Everybody ready!?
P.: Yes!!!
Речення-
Слово-
Вчити-
Новий-
Слухати-
Говорити-
Рахувати (лічити)-
Читати-
Писати-
Розклад-
Школа-
Предмет-
Гра-
Улюблений-
Урок-
After that you can see words on the blackboard and you must write correct letters.
1) L_S_ON = LESSON;
2) L_STE_ = LISTEN;
3) T_ME_AB_E = TIMETABLE;
4) _A_E = GAME;
5) _C_OOL = SCHOOL.
KEYWORD: ENGLISH
4. Повторення часу The Present Simple Tense. (13 хвилин)
T: - Давайте з вами згадаємо, що за час такий - Present Simple? Для опису дії в сьогоденні використовується час Present Tense.
T: - Подивіться на таблицю. Схема утворення часу Past Simple.
V + es/+s
Т: - Які допоміжні дієслова використовуються в Present Simple в питальних та негативних реченнях?
P1 - Дієслова DO and DOES.
T: - Які займенники відносяться до дієслова DO?
P2 - I / YOU / THEY / WE
T: - Які займенники відносяться до дієслова DOES?
P3- HE/SHE/IT
T: - All right! Good for you!
T: - Now look at the blackboard.
4.1. Complete the sentences (positive or negative sentences).
Use «like /don’t like/ doesn’t like» .
1. They... English (Like)
2. He… Music (likes)
3. She… Maths (doesn’t like)
4. We…PE ( don’t like)
5. Фізкультхвилинка. Відеозапис пісні «Сlaps your hands» (2хвилини).
T: - Boys and girls! It’s time to have a rest! Let's do morning exercise. (Хлопчики і дівчатка), прийшов час відпочинку! Давайте зробимо ранкову зарядку.
6. Read and translate the text. (Прочитати та перекласти) (10 хвилин)
School subjects
I study a lot of subjects at school. I study Maths, Reading, Ukrainian, English, Music, Arts, and PE. We count and do sums at Maths. We write words and sentences and speak at our Ukrainian and English lessons. We read and learn poems at the Reading lessons. We play sports at the PE lessons. My favourite subjects are English and Reading.
Шкільні предмети (переклад)
Я вчу багато предметів у школі . Я вивчаю математику , читання , українську мову , англійську мову, музику, малювання і фізкультуру. На математиці ми лічимо і вирішуємо завдання . На уроках української та англійської мови ми пишемо слова, речення , говоримо. На уроках читання ми читаємо тексти і вчимо вірші. На уроках фізкультури ми займаємося спортом. Мої улюблені предмети - англійська і читання.
6.1. Choose TRUE or FALSE
1. I study Maths, Reading, Ukrainian – FALSE;
2. We count and do sums at Maths – TRUE;
3. We read and learn poems at the PE lessons – FALSE;
4. We play sports at the Music lessons – FALSE;
5. My favourite subjects are English and Reading – TRUE.
T: - That's great! Thank you!
7. Перевірка домашнього завдання (4 хвилини).
T: - Let's check your homework. I asked make your timetable in English on six days. (Давайте перевіримо ваше домашнє завдання. Я просила скласти ваш шкільний розклад англійською на 5 днів)T: - What timetable do you have today? What timetable do you have on Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday)
(Який розклад уроків у вас сьогодні? Який розклад у вас у вівторок, в середу, в четвер, в п'ятницю).
P1, P2, P3, P4, P5.
T: - Good for you! Thank you!
8. Виставлення оцінок (1хвилина)
T: -Your marks for today will be …(виставлення оцінок за урок)
10. Домашнє завдання (1хвилина)
T: - Your hometask for the next lesson …
Домашнє завдання: підготуватися до словниковому заліку з теми «Школа. Шкільні предмети».
T: - So, the lesson is over! Thank you for the lesson! Good bye!