Обмежити пошук фільтруванням:
Цей проєкт призначено для створення інтер’єру у класних кімнатах та приміщеннях школи. Основними вимогами повинні бути практичність, надійність, стійкість та естетичний вигляд.
Стаття «Формування та розвиток ключових компетентностей на уроках трудового навчання та технологій»
Формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою, природнича наука і технології, уміння вчитися впродовж життя, соціальна та громадянська, екологічна грамотність і здорове життя на уроці технології у 6 класі
Формування, розвиток компетентностей на уроці: "Виготовлення ляльки-мотанки" засобами інтеграції предметів трудового навчання та інформатики.
Технології 6 клас
Технології (декоративно-ужиткове мистецтво). Розробка плану уроку для 6-х класів спеціальної школи на тему: Сувенірні вироби. Призначення сувенірів. Фасони виробів.
Формувати знання з підготовки сировини та приготування різних видів страв з яєць; розповісти про правила оформлення та подачі страв з яєць; сприяти розвитку творчого мислення та індивідуального підходу до організації простору; сприяти виконанню проєктної роботи із приготування страв з яєчні; вчити робити обґрунтовані висновки на основі зібраної інформації, що допоможе розробляти ефективні та конкурентоздатні продукти або послуги; розвивати відповідальність, самодисципліну та повагу до спільного простору, мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу.
Конспект уроку технологій у 5 класі (хлопці). "Процес розмічання заготовок "
Сайт Дослідники містить цікаві дослідницькі роботи і проєкти учнів шкіл і вихованців дитячих садочків України, перелік тем для творчих проєктів за всіма предметами, правила оформлення робіт і проєктів. Навчальні комп'ютерні програми для дітей.
Тема. Типові та спеціальні деталі. Види з’єднань (1 год).
Мета уроку: засвоєння знань про типові та спеціальні деталі, види з’єднань; формування практичних вмінь щодо з’єднання деталей; розвивання в учнів пам’яті; виховування основ культури праці.
Об’єкт навчальної праці: механізми затискачів столярних верстатів, ручного дриля, коловорота тощо.
Обладнання: набори з різними спеціальними та кріпильними деталями.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ХІД УРОКУ
I. Організаційна частина.
• Перевірка присутніх.
• Призначення чергових.
II. Повторення раніше вивченого матеріалу.