Користувацький вхід

Покупки в Лондоні

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Тема: Покупки в Лондоні
Мета: закріпити лексичні одиниці з теми «Магазини»; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; стимулювати комунікативну мотивацію шляхом указівки на сферу вживання нової лексики; активізувати мислення, навички і вміння вести бесіду за темою уроку і розвивати вміння працювати в парах; досягти ситуації успіху кожного учасника процесу і його самореалізації.
Тип уроку: урок розвитку навичок і вмінь.
Хід уроку.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
Good morning, everybody! Glad to see you.
Answer my question using “Echo”
- Are you ready?
-Ready.
-Are you feeling fine?
-Fine.
- Is the weather good?
- Good.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
So, let’s start our work! I hope you will be energetic, active, at the lesson. Today we are going to speak about shops.
3. Warming up.
1) Гра “Shops”.
На дошці малюнки магазинів і прикріплені товари. Учні по черзі читають назви товарів і говорять, у якому магазині можна їх купити.
2) Розвиток діалогічного мовлення.
- Діалог “In the shop”.
II. Основна частина уроку
4. Групова робота.
Pupils take different words from the box and write.
- group - to the department store
- group - to the butcher’s
- group - to the chemist’s
- group - to the newsagent’s
Meet, soap, magazine, toys, dress, toothpaste, chicken, book, boots, pen, sausage, shampoo, bacon, copy-book, medicine, newspaper.
5. Подання тексту для читання.
Ex. 2 p. 48.
3) Етап підготовки до читання.
Ex. 1 р. 48.
Учні розглядають малюнки й відповідають на запитання.
4) Етап читання.
Учні читають текст і заповнюють таблицю за його змістом.
SHOP WHERE? WHAT ТО BUY?

6. Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Ех. З р. 49.
Використовуючи підказки, учні по черзі розповідають про описані в тексті магазини.
7. Повторення граматичного матеріалу.
Ех. 5 р. 49.
Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі відповідними формами минулого часу.
III. Заключна частина уроку»
8. Домашнє завдання.
Підготуватися до контрольної роботи.
9. Підведення підсумків уроку.
- Was the lesson interesting?
-What would you like the most?
- What was difficult?

Автор: 

Дібрівна Тетяна Володимирівна , вчитель англійської мови , Центральної зош І-ІІІ ступенів

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі