Користувацький вхід

Урок на тему: “This is our Christmas tree?”

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

“This is our Christmas tree?”
Unit 3, Lesson 1
Unit 3
Lesson 1.
Це наша різдв’яна ялинка. Формування навичок писемного продукування. Літери алфавіту Aa, Bb.

Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями теми; повторити та закріпити вживання назв кольорів англійською мовою в усному мовленні;
навчити писати літери алфавіту Aa та Bb; формувати уявлення про мову як засiб спiлкування мiж людьми; розвивати навички зорового сприймання, писемного продукування та усної взаємодії; формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
тренувати пам’ять та увагу; виховувати повагу до членів своєї родини.
Обладнання:
підручник, робочий зошит, аудіододаток, відео додатки, ноутбук, картки з літерами

Лексичний матеріал:
Candy, Christmas tree, bell, star.
Colours: red, blue, grey, green, yellow, black, brown, white.

Вирази:

Listen and read.

Listen and repeat.

Listen, point and repeat.

Look and act out.

Let’s play.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Greeting. / Привітання.
Пісня “Hello “

Hello! | Super Simple Songs - YouTube

-Good morning children?

-How are you?

2. Aim. / Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll speak about Christmas tree and how to decorate it; you’ll learn some new English words; besides we’ll can name, point and write letter Aa and Bb. Let’s start our lesson!

3. Phonetics. / Фонетична зарядка.
T: But first repeat after me

Sound [ æ ]

The fat black cat ran after the black rat, But the fat black rat ran away from the fat black cat.

Учні повторюють за вчителем скоромовку.

ІІ. Основна частина уроку

1. Presenting Vocabulary. / Подання нового лексичного матеріалу.
Бесіда з учнями

T: In the winter we celebrate New Year and Christmas. The main thing of this holidays is a Christmas tree. And what do you need to decorate a Christmas tree?

We need candies, bells and stars.

2. Listen and repeat.
Whom can we see? What are they doing? (Вчитель перекладає запитання)

Let’s listen what are they talking about?
Ex. 1, p. 50

Pair work

Game. / Гра «What is missing! »
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з вивчених карток з дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час, як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку.

3. Presentation Alphabet. Letters Aa, Bb.
Ex.3, p. 50

4. Write time.
Write letter Aa in the air then write the letter in your copybooks.

Write letter Bb in the air then write the letter in your copybooks.
5. Physical Activity.
Гра з м’ячем.
Учні стають у коло. Учитель кидає м’яч одному з них і називає слово англійською мовою: «candy» або «star» Учень, який отримав м’яч, перекладає слово і кидає м’яч іншому учневі, називаючи наступне слово.
Можна грати цю гру навпаки з української на англійську.
Look and act out. Впр.4 с.51
Look at the picture. You can see a Christmas tree and some small pictures. Let’s name them. (an apple, a star, a doll, a bell, a candy, a present). And now act out.

Let’s decorate our Christmas tree.
Please, give me this star.
Here you are!
Thank you!

Let’s play.‘In toy shop’ game.
Впр.5 с.51

ІІІ. Заключна частина уроку

Homework. / Домашнє завдання.
Прописати літери Aa, Bb

Summarizing. / Підведення підсумків уроку.
Т: Well! Our lesson is coming to end. Today you’ve worked very well.

Thank you for your work.

See you next time.

Автор: 

Русецька Інна Олександрівна, вчитель англійської мови, Балинський ліцей

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі