Користувацький вхід

Підсумкове заняття І півріччя молодша група "До ведмедика на день народження"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Підсумкове заняття
І Молодша група
Тема: « До ведмедика на день народження»
Мета: 1. Перевірити знання дітей:
- вміння називати свою статеву належність, власне ім’я;
- вміння вживати в мові узагальнюючи слова, класифікувати предмети;
- вміння виділяти характерні властивості компонентів природи (води), їх призначення;
- вміння розрізняти предмети за кольором, розміром;
- вміння використовувати за призначенням предмети в побуті.
2. Активізувати словник дітей.
3. Розвивати мову, сенсорні здібності.
4. Виховувати доброзичливість, чуйність, увагу.
Словник: транспорт, посуд, чиста, прозора.
Хід заняття:
1. Психогімнастика «Я – маленьке сонечко»
2. Вихователь: Діти, послухайте, хто це стукає, хто до нас завітав? Це ведмедик. Давайте привітаємося з ним. (Добрий день!)
- Я ведмедик Михайлик. А ви хто? (Діти називають свої імена та стать: хлопчик Денис, дівчинка Даринка)
Вихователь: Діти, Михайлик запрошує нас на день народження. Дякуємо, Михайлику, ми обов’язково прийдемо.
Вихователь: Михайлик живе у лісі, він буде чекати у себе вдома. Ліс знаходиться дуже далеко. Нам треба рушати в дорогу.
Як ви гадаєте, на чому можна подорожувати? (машина, автобус, потяг, літак). А як можна назвати одним словом? (транспорт).
Ну, що ж, рушаємо у подорож. Сідаймо у потяг.
«Чух - чух – чух, далеко я укачу»
3. Вихователь: Діти, ось ми і приїхали до лісу. А що це ? (Ставок) А що у ставку? (водичка)
Яка водичка? (холодна, мокра, чиста, прозора). Хто живе у ставку? Для чого потрібна водичка? Рушаємо далі:
« По рівненькій доріжці: туп – туп.
Крокують наші ніжки: туп – туп.
В ямку – бух! З ямки – ух!»
Подивіться, діти, куди ми прийшли. Яка чарівна квіткова галявина! Які на ній чудові квіти. Які вони за розміром? Якого кольору?
Діти, я бачу, що піднявся вітер, спочатку він дме тихо-тихо «ш-ш-ш». А зараз сильніше. Закрийте очі. Послухайте! Вітер дує дуже сильно. А тепер тихо-тихо. (діти імітують пісню вітра)
Подивіться на нашу галявину, залишились тільки маленькі квіточки. А великі – попадали, давайте зробимо так, щоб всі квіти знов опинились на своїх місцях. Кожну квіточку треба посадити на відповідну серединку. (Закріплення кольорів)
Молодці! А ось і квіти, які ми подаруємо нашому ведмедику.
4. Діти підходять до будиночка ведмедика. Михайлик запрошує дітей. Діти вітають його з днем народження, дарують квіти.
Вихователь: Малята, допоможемо Михайлику накрити святковий стіл. Що нам потрібно? (чашки, чайник…) А як можна назвати одним словом? (посуд)

(Діти сідають за стіл і «п’ють чай з печивом)
Вихователь: Який смачний чай! Я дуже люблю пити чай з молоком, а ви? (з лимоном, цукром, малиною)
Діти дякують за чай.
5. Гра з ведмедиком « Якось ми у ліс ходили»
Вихователь: Нам треба повертатися у нашу групу. (діти прощаються, сідають у «потяг»)

Підсумок: Діти, вам сподобалась наша подорож? Що цікавого ви бачили?

Автор: 

Цевенко Т.Г. вихователь НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст.№2"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі