Урок №4.Знаходження наближених значень розв’язків рівнянь і систем рівнянь. Розв’язування задач на пошук екстремумів.
Цілі:
навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити графічно розв’язувати ситиеми рівнять та рівняття з однією змінною;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Gran
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу
Що таке нулі функції?
Що таке екстремуми?
Що таке спадання та зростання на графіку?
Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. На сьогоднішньому уроці ми навчимося роз’язувати рівняття з однією змінною та системи рівнянь.
IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
V. Фізкультхвилинка
VІ. Усвідомлення набутих знань
VII. Формування вмінь та навичок
Практичне завдання
Завдання №1
Розв’язати рівнянняx3– 2х + 6 = 0 графічним способом
Визначити екстремуми, можливі та спадання функції. Отриманий результат записати в зошит.
Завдання №2
Розв’язати рівняння подане на слайді №32 графічним способом. Визначити екстремуми, можливі та спадання функції. Отриманий результат записати в зошит.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VIII. Підбиття підсумків уроку
ІХ. Домашнє завдання
Підготуватись до практичної роботи
---------------------------------
Якщо Ви бажаєте завантажити до цього конспекту презентацію та відео фізкультхвилинку перейдіть за посиланням нижче
Всі матеріали безкоштовні та розповсюджуються у вільному доступі