Користувацький вхід

Конспект заняття з художньо-продуктивної діяльності І молодша група Тема заняття: Їжачок - хитрячок

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з художньо-продуктивної діяльності
І молодша група
Тема заняття: Їжачок - хитрячок
Програмовий зміст: Продовжити формувати знання дітей про життя диких тварин. Вчити дітей відтворювати образ за допомогою метода штампування фарбою. Розвивати дрібну моторику, відчуття ритму та кольору. Закріпити «фрукти та овочі», знання основних кольорів. Виховувати відчуття задоволення від виконаної роботи.
Матеріал: Аркуш паперу з намальованим на ньому їжачком, картопляні штампи яблук, груш, грибів тощо; гуаш червона, жовта, коричнева, зелена у мисочках; серветки.
Попередня робота: Бесіди про спосіб життя диких тварин, розглядання ілюстрацій за темою, дидактична гра «Що де росте?».
Хід заняття:
- Діти, відгадайте, що за гість прийшов до нас , прослухавши вірша – загадку.
Читання вірша М. Підгірянки
В нас гуляє біля тину,
Має носик-намистину,
Сам він схож на будячок ,
Це колючий… їжачок.
Так, ви правильно відгадали. Наш гість це їжачок. А хто знає де він живе?
- Якщо він живе у лісі, то це тварина свійська чи дика?
- Чим харчується в лісі Їжачок?
- Які фрукти та овочі їсть?
- Ось і наш їжачок прийшов із лісу. Скоро настануть холоди і їжі буде мало, тому він почав нею запасатися.
- Але в нього багато діточок і тому їжачок просить нас йому допомогти.
Я знаю, що він полюбляє яблучка, але щоб їх назбирати потрібно розім’ятися.
Фізхвилинка:
Щоб нам яблучко зірвати, то потрібно пострибати.
А вони на землю впали, в руки щось нам не попали.
Тепер треба присідати і ті яблучка збирати.
- Молодці! А тепер підійдіть до столиків і подивіться, хто намальований у вас на папері?
- Давайте намалюємо йому яблучка, груші, грибочки. В цьому нам допоможуть чарівні штампи. Роздивіться їх і скажіть,що на них зображено?
- Якщо ми будемо малювати яблучко, то який колір фарби візьмемо?
- А грушу? Грибочок?
(Показ і пояснення роботи вихователем)
Діти беруть до рук штампи, дивляться на зображення предмета, вибирають потрібного кольору фарбу, вмочують його у мисочку з фарбою та наносять відтиск штампом на папері в зоні розташування голок у їжака, прикладаючи невеликий тиск рукою. За потреби користуються серветками.
- Малята! Які гарні малюночки у вас вийшли. Ми змогли допомогти їжачку і за це він вам дякує. Яблук вийшло так багато, що він вирішив залишити і вам трошки ними посмакувати.
Давайте скажемо їжачку «до побачення» і «щасливої дороги».

Автор: 

Черненко Валентина Іванівна
вихователь Красноградського НВК№2

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі