Користувацький вхід

Конспект інтегрованого заняття «Зайчикові іменини»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект інтегрованого заняття
(сенсорний розвиток+природа+музичне виховання)
«Зайчикові іменини»
(група раннього віку «Дзвіночок») Підготувала і провела: Вальків І.Й.


Мета : Формувати вміння дітей порівнювати предмети за величиною. Розвивати навички порівнювати величини та добирати предмети за величиною незалежно від їхнього кольору і форми. Закріплювати знання основних кольорів. Формувати співпрацю одне з одним під час дидактичних ігор. Виховувати наполегливість.
Матеріали: Декорація лісової галявини, лист від зайчика, хатинка, іграшки - лисичка,зайчик; кошик з морквою; дидактичні ігри: «Прибери деревце», «Посади метелика на квіточку», «Закрий віконечко», «Великий - маленький».
Хід заняття
Вихователь організовує дітей до заняття. Стукають у двері, заходить листоноша з листом. Вихователь забирає листа і дякує листоноші.
- Малята, хочете дізнатися, що у цьому листі? Але ж ви ще не вмієте читати. Тоді я сама вам його прочитаю. Лист цей прийшов до нас із лісу, від зайчика.
(відкриваю лист,читаю)
« Дорогі малятка, любі хлопчики й дівчатка!
Такої погожої днини я святкую свої іменини.
Всіх вас до себе в гості хочу запросити
й чимось смачненьким пригостити.
Тож до лісу вирушайте, мою хатинку відшукайте»
- Ну що. Вирушаємо до лісу на пошук хатинки зайчика , щоб привітати його з днем народження.
- Малята , а що любить їсти зайчик?(відповіді)
- Так дуже полюбляє моркву. Ось у мене кошик. Ми можемо зібрати зайчикові у дарунок морквинки й покласти їх у цей кошик. Гаразд ?
Дидактична гра « Великий - маленький ».
Діти кладуть у кошик для зайчика тільки великі морквинки, а маленькі відкладають окремо.
Діти з вихователем вирушають у подорож.
- Погляньте, малята, куди це ми потрапили? Так, це ліс. Що росте у лісі? (Дерева, кущі, трава, квіти). Так, у лісі росте багато дерев, кущів, квітів. А зараз у лісі особливо гарно, тому що прийшла веснонька і все вбрала у зелене вбрання:з’явилася зелена травичка, на деревах і кущиках з’явилися зелені листочки та квіточки. Але погляньте всі дерева з листочками, а ось це - без них. Давайте ми з вами приберемо і це деревце у листочки та квіточки.
Дидактична гра «Прибери деревце»
Діти добирають листочки тільки зеленого кольору, а квіточки – білого.
- Чудово ! Дивіться, дітки: тепер у нас усі дерева гарненькі. Йдемо далі. Малята, знову діються якісь дива! Ось галявина, на якій ростуть різнокольорові квіти, а над ними літають метелики. Вони дуже хочуть знайти собі квіточку такого ж кольору, як і вони самі. Допоможемо їм?
Дидактична гра «Посади метелика на квіточку».
- Якого кольору у тебе метелик? На яку квіточку ти його посадиш?
Вихователь роздає кожній дитині метелика. Діти «садять» їх на квіточки.
Фізкультхвилинка.
- Рушаймо далі... А це що за хатинка? Ой, що ж це з нею таке? У хатині замість вікон порожні отвори. У них, мабуть, задуває вітер... хто ж мешкає в ній? Тут жили звірята, але зараз вони не можуть тут жити, тому що у хатинці немає віконець. Звірята просять, щоб ми полагодили її хатинку.
Дидактична гра «Закрий віконечко»
Діти добирають віконця до хатини за кольором і формою.
- Молодці,ви впорались і з цим завданням! Але ж ми повинні ще знайти зайчикові хатинку. Де ж вона? Доведеться ще трохи пройти.(діти знаходять хатку).
- Погляньте, он і зайчик нас зустрічає! Діти підходять до зайчикової хатки.
Вихователь разом з дітьми вітають іменинника. Діти дарують йому кошик з морквою та розповідають про свої пригоди в лісі.
- Діти, вам сподобалась наша подорож?
- Я дуже задоволена кожним з вас. Ви були молодці, зробили багато добрих справ у лісі. А тепер нам час повертатися до садочка.
Зайчик дякує малятам. Діти прощаються з ним.

Автор: 

Вальків Іванна Йосипівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі