Користувацький вхід

Конспект заняття із сенсорного розвитку в І молодшій групі.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття із сенсорного розвитку в І молодшій групі.
Тема. «Мишка-норушка в гостях у малят».
Мета: закріпити знання дітей про основні кольори; формувати уміння підбирати геометричні фігури до отворів у даному предметі, розрізняти предмети за розміром, визначати місце знаходження предмета, рахувати їх; розвивати увагу, мислення; виховувати дисциплінованість.
Матеріали: іграшкова мишка з мишенятами, матеріали до дидактичних ігор.
Хід заняття.
1. Організаційний момент.
- Відгадайте загадку:
Пошкребуся тут і там,
Кішці спокою не дам.
Зледачіла б кішка
Без малої … (мишки).
- Покличемо до нас у гості мишку Норушку.
М: - Добрий день, малята. Ви мене кликали?
- Так. Малята хотіли з тобою пограти.
М: - Ні не можу я гратися. Мої мишенята пішли погратися і досі не повернулися додому, мабуть десь заблукали. Може ви допоможете їх знайти.
- Допоможемо мишці? Ходімо шукати.
2. Основна частина.
- Погляньте, он сонечко. Але воно чомусь сумне. Чого не вистачає у сонечка?
(Промінців).
- Допоможемо сонечку знайти його промінчики.
3. Д/г «Промінчики для сонечка».
- Якого кольору сонечко? (жовтого)
- Тож і промінці якого кольору? (жовтого).
(Діти вибирають жовті смужки поміж смужок іншого кольору і викладають їх біля макету сонечка. Промінчики вибирають довгі).
- Ось сонечко вже посміхається. Може сонечко знає куди побігли мишенята.
- Сонечко каже, що мишенята побігли на галявину. Ходімо туди.
4. Д/г «Посади метелика на квіточку».
- Метелики хочуть щоб ви з ними пограли.
- Скільки у нас квіточок? (Багато).
- А метеликів? (Багато).
- Візьми метелика. Скільки в тебе метеликів? (один)
- Якого він кольору?
- На квітку якого кольору ти посадиш метелика? (Діти обирають квітку відповідного кольору до метелика).
5. Фізхвилинка.
- Політаємо навколо галявини як метелики.
6. Д/г «Відремонтуємо будиночок».
Мета: розвивати вміння підбирати геометричні фігури до отворів у будиночку.
- Метелики, чи не бачили ви тут мишенят?
- Метелики кажуть, що мишенята побігли до будиночка.
- Мабуть тут дійсно були мишенята і бешкетували. Наведемо лад і відремонтуємо будиночки.
- Яка це геометрична фігура? Якого вона кольору?
- В який отвір ти її поставиш?
- Молодці. Ви впорались із завданням. Пошукаємо мишенят.
- Де сидить мишеня? (на стільчику).
- А ще де заховались мишенята? (під столом).
- Порахуємо мишенят. (один, два, три).
- Скільки мишенят? (троє).
- Яка в нас мишка? (велика).
- А мишенята? (маленькі). Вони однакові чи різні?
7. Підсумок.
- Мишка Норушка дякує вам за допомогу і просить вас нікуди не ходити без дорослих.

Автор: 

Вихователь ДНЗ№13 "Гвоздичка" Скочик С.В.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі