Обмежити пошук фільтруванням:
Взявшись за руки, діти стають колом, але спинами в середину. Крутяться якнайшвидше. Хто впав, той — «бик». Від нього всі розбігаються. А він гониться за всіма.
ТЕМА: Закріплення вивчених випадків множення і ділення. Розв’язування задач.
МЕТА: Формувати обчислювальні навички поза табличного множення; удосконалювати вміння виконувати ділення в межах 1000 для випадків, які зводяться до табличних; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу та спостережливість; виховувати бажання допомагати один одному;
ОБЛАДНАННЯ: ілюстративний матеріал, таблиця скороченого запису задач.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
1. Організація класу.
-Діти, до нас на урок завітали гості, давайте привітаємо їх.
-Доброго ранку – мовим зазвичаєм.
-Доброго ранку – кожному зичим ми.
У пропонованому посібнику наводяться методичні матеріали, які можуть бути використані вчителями історії. Автор пропонує використання різних видів навчання, особливо тих, що активізують процес пізнання історичних знань, дають ключ до розв’язання відповідних виховних і розвивальних завдань уроку.
Різноманітні форми проведення уроків, запропоновані у посібнику, містять поради для вчителів щодо застосування їх у педагогічній практиці на уроках історії у 7 класі.
Даний посібник буде корисний вчителям історії у практичній діяльності.
Сучасна система освіти вимагає від викладача таких методів, які дають можливість оптимізувати, узагальнити , швидко , легко та якісно засвоїти навчальний матеріал. Сьогодні у викладача є широкий вибір різноманітних ресурсів, щоб зацікавити студентів та дати можливість реалізуватися та розвиватися.
ПЛАН - КОНСПЕКТ УРОКУ З ПРЕДМЕТА: «ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ»
Клас: 3
Тема: «Мистецтво гончарів – частина української культури. Наталія Олійник «Гончарики з Опішного».
Цілі:
- ознайомити здобувачів освіти із твором Наталії Олійник «Гончарики з Опішного»;
- удосконалювати навички читання;
- розширити і збагатити словниковий запас здобувачів освіти;
- розвивати логічне мислення здобувачів освіти через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація; розвивати вміння критично мислити, висловлювати думку усно та письмово;
В розробці викладено найсучасніші досягненнями науки і техніки, показано вплив комп'ютера на здоров'я людини, матеріал допомагає зацікавити учнів більш глибокому і творчому оволодінні знаннями.
В розробці викладено найсучасніші досягненнями науки і техніки, показано вплив комп'ютера на здоров'я людини, матеріал допомагає зацікавити учнів більш глибокому і творчому оволодінні знаннями.
У цьому матеріалові дається розробка уроку фізики у 7класі при вивченні прямолінійного рівномірного руху та швидкості руху з використанням ІКТ
Розробка містить матеріали щодо реалізації положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26 березня 2015 р., розкриття сутності, мети, завдань та принципів національно-патріотичного виховання, обґрунтовуються проблеми оновлення змісту і форм виховання, що мають на меті формування в учнів національної свідомості й самосвідомості, патріотичних почуттів.
Контрольна робота з геометрії містить тестові завдання з однією правильною відповіддю (№1-№4), завдання на встановлення відповідності (№5) та завдання з розгорнутою відповіддю (№6-№8). Запропоновано два варіанти завдань.