Користувацький вхід

Заняття - розвага "Дорогою улюблених казок"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Заняття-розвага Дорогою улюблених казок
Вихователь Стрілець Олєна Володимирівна

Програмовий зміст
-виховувати пізнавальний інтерес до українського дитячого фольклору,прищеплювати любов до народної казки,сприяти запам'ятовуванню та засвоєнню змісту казок,
-формувати вміння за допомогою дорослого складати та переказувати невеличкі описові розповіді,
-розвивати розповідне мовлення,пам'ять ,увагу, підняти у дітей настрій
Попередня робота
-знайомити дітей з народними казками,показувати ілюстрації до творів,розвивати діалогічне мовлення під час драматизації уривків казок. 
Обладнання
-ілюстративний матеріал до знайомих казок,іграшкова лисичка, «теремок»,картки з цифрами,спортивне обладнання,будівельний матеріал.        
  Хід заняття.
Добрий день малята. Як звати вас? Я прийшла до вас, бо знаю, що ви любите слухати казки і багато їх знаєте, тому сьогодні я запрошую вас до чудової країни казок. Моя країна не проста, щоб потрапити до неї нам потрібно пройти в чарівні ворота, в них пройде тільки той, хто назве свою улюблену казку.

Ласкаво просимо в країну чарівну  
Де королівою величність
Казка Побачимо там диво - дивину
Ходім до неї діточки будь - ласка!

 Фіз. Хвилинка «До чарівної казки»
В моїй країні живе безліч казкових героїв. Кого ви впізнали?
Запитання Феї:
1.«Від баби він утік і від діда він утік» (колобок)
2.«А малята - козенята вовку двері відчинили. В дім до себе упустили» (Вовк і семеро козлят)
3.«Зайчик лисичку в хату пустив, сам без хатки він опинився» (Заюшкіна ізбушка)
4.«Півник завжди працював Мишеняток балував» (Колосок)
5.«Ох і добра рукавичка. Всі ми будемо в ній гріться» (Руковичка)
Бесіда «Неповторний світ казок»
Обладнання: ілюстративний матеріал до знайомих малятам казок. Погляньте уважно на дошку .Що ви бачите на ній?(малюнки до різних казок.) Які казочки ви пригадали,яких героїв упізнали?(відповіді дітей). Кожна казочка-мудра,і вона,навчає нас чогось доброго,хорошого.Наприклад,казка «Колосок» навчає нас бути працьовитими,казка «Ріпка» -дружними,а казочка «Колобок» бути обачними і слухатися старших.
Д/г «Скільки?»(героїв у казці)
Д/г «Знайди цифру»(знайти відповідну цифру).

Діти, до нас завітала у гості лисичка.
-Яке хутро у лисички? (пухнасте,густе,пишне,руде,гарне)
-Які вушка у лисички?(невеличкі,гострі,чуткі).
-Який носик?(чорненький,маленький).
-Які очі?(маленькі,зіркі).
-Який хвостик?(довгий,пухнастий,із білим кінчиком).
-Як ходить ?(тихо,м'яко,обережно).

 Вікторина «Із лисичкою - у казку»
(назвати казки у яких зустрічається лисичка).
А зараз я запрошую вас до театру. Сьогодні ми з вами подивимось казочку «Теремок». Драматизація казки «Теремок».
Пальчикова гімнастика «Дом»

Я хочу построить дом
Чтоб окошко было в нем
Чтоб у дома дверь была
Рядом, чтоб сосна росла
Чтоб вокруг забор стоял
Пёс ворота охранял
Чтоб на травке жил жучок
Бегал быстрый паучок
Солнышко было
Дождик шёл
Чтоб тюльпан в саду расцвёл
Чтоб флажок на доме был
А за домом ёжик жил.

Діти розглядають ілюстрації до улюблених казок, грають з Фєею казок в рухливі ігри за бажанням.

Автор: 

Стрілець Олена

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі