Користувацький вхід

Конспект заняття з конструювання в середній групі «Неваляйка» (з паперових смужок)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з конструювання в середній групі «Неваляйка» (з паперових смужок)

Мета: Сформувати вміння перетворювати різні за величиною смужки в кільця.
Вчити акуратно приклеювати до основної формі (тулуб) деталі (голова, руки). Закріплювати навички конструювання з паперу Активізувати мовлення дітей.. Формувати вміння самостійно малювати фломастерами особа на колі. Розвивати творчу уяву. Виховувати акуратність в роботі.
Попередня робота: Ігри з неваляшками, дидактична гра «Збери портрет», малювання обличчя людини (очі, ніс, рот).
Матеріал до заняття: Іграшка «Неваляшка», іграшки для гри «Знайди, де сховався», зразок вихователя, магнітофон.
Роздатковий матеріал: Кольорові смужки (різні за розміром), білі кола (для обличчя), фломастери, прямокутники з картону (підставка для вироби), клей, пензлі, серветки, клейонки.

Хід заняття:
I частина. Сюрпризный момент
Загадка
«В гості до нас прийшла, друзі,
Лялька незвичайна.
Не сидить, не лежить,
Тільки знай собі, варто.
Знають Сашка і Наташки,
Ляльки ці... (неваляйки).
Діти відгадують загадку, вихователь показує Неваляйку. Діти вітаються з Неваляйкой.
II частина. Вихователь демонструє ляльку, пригинає її до столу.
Питання: Чому її так назвали? Діти пояснюють, висловлюють свою думку. ( Розгляд Неваляйки.)
- А у мене є ще одна Неваляйка. Де вона? Давайте її знайдемо.
Проводить гру «Знайди, де сховалася?»
Вихователь ховає Неваляйку за різні іграшки, діти вгадують і називають (Неваляйка сховалася за мішком, неваляйка сховалася за пірамідкою, Неваляйка сховалася за лялькою). Педагог активізує мовлення дітей.
Після гри задає питання:
- Чому Неваляйка сумна? (тому що вона одна, у неї немає подруг...)
- Як їй можна допомогти? (пропонують зробити їй подружок).
- З чого вона зроблена? (з паперу, паперових смужок, з кілець).
- Які колечка за розміром? (різні; велике, середнє і два маленьких).
Вихователь пропонує зробити подружок для Неваляйки. Пояснює порядок виконання роботи:
1.Склеїмо найдовшу смужку - це тулуб, приклеюємо велике кільце на підставку, щоб не покотилося.
2.Склеїмо другу смужку - це голова, приклеюємо до тулуба.
3.Склеїмо дві короткі смужки - це руки, приклеюємо одне колечко ліворуч, інший праворуч, на одній відстані.

Педагог показує, як правильно склеювати смужки, щоб з них вийшли кільця. Нагадує, як малювати обличчя на колі. Звертає увагу дітей на необхідність заздалегідь планувати свою діяльність.
Діти працюють самостійно.

III частина. Вихователь аналізує роботи дітей від імені Неваляйки, підбиває підсумок. Читає вірш:
Молодці, малята,
Неваляйки хороші.
Ваші Неваляйки-
Чарівні милашки.
Педагог пропонує потанцювати з ними під дитячу пісеньку «Неваляйки». Діти танцюють і підспівують пісеньк

Автор: 

Комар Ніна Василівна
вихователь ЗДО № 5 " Золота рибка "
м. Превомайськ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі