Користувацький вхід

Конспект заняття з аплікації для дітей ІІ молодшої групи на тему «Все для здоров`я»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Аплікація Тема: «Все для здоров`я» (ІІ Молодша група).
Мета :вчити обирати силуети а наклеювати предметів які необхідні для здорового способу життя. Розвивати мовленнєві здібності ,поповнювати словниковий запас. Виховувати посидючість, бажання бути здоровими.
Обладнання: Буратіно, силуети фруктів та солодощів, силуети кошиків, клей, пензлики, клейонки, серветки, стаканчики для пензликів.
Хід заняття
1. До малят завітав Буратіно. Він розповів що Мальвіна хворіє. Буратіно хоче провідати Мальвіну, але не знає які гостинці обрати, щоб його подружка швидше одужала.
2. Мотивація: Допоможемо Буратіно зібрати у кошик корисні гостинці для Мальвіни.
3. Д/г «Корисно чи шкідливо»
Перед дітьми зображення фруктів та солодощів. Вихователь показує зображення продуктів, а діти відповідають корисні чи шкідливі ці ласощі для здоров’я.
4. Слухання вірша.
Вітаміни, вітаміни –
Груші, яблука і сливи.
Вітамінів повний сад –
Все достигло для малят.
Запитання за змістом вірша: Про що цей віршик? В чому містяться вітаміни? Де ростуть груші, яблука і сливи? Що ми покладемо у кошик для Мальвіни? (груші, яблука і сливи). Чому? А чому не солодощі? (Бо вони шкідливі для здоров’я) .
5. Практичний показ та пояснення техніки аплікації. Малята, перед вами стоять тарілочки, в яких зображення фруктів. Розгляньте та назвіть їх. Якого кольору яблучко? Грушка? Сливка? Якої форми фрукти?
Кладемо вирізані фрукти на клейонку. На кінчик пензлика набираємо небагато клею та наносимо на силует фруктів. Зверніть увагу на те, що клей ми наносимо на незабарвлену сторону силуету. Зображення наклеюємо на силует кошика розміщуючи рівномірно по всій площі. Залишки клею знімаємо серветкою. Після закінчення роботи покладіть пензлик в стаканчик, ворсом догори. Під час виконання роботи будьте уважними та обережними. Не слід бавитися з обладнанням, аби не зашкодити ні собі ані іншим малятам.
Починаємо роботу з гімнастики для пальчиків.
Ми ділили апельсин! (Руки зчеплені в замок, погойдуємо)
Багато нас, (пальці розчепірювати)
А він один. (Показуємо тільки один палець)
Ця часточка для їжака, (пальці складені в кулачок, відгинаємо по одному пальчику)
Ця часточка для стрижа, (відгинаємо наступний пальчик)
Це часточка для качат, (відгинаємо наступний пальчик)
Це часточка для кошенят, (відгинаємо наступний пальчик)
Ця часточка для бобра, (відгинаємо наступний пальчик)
А для вовка шкірка! (Долоні вниз, пальчики розчепірені)
Він сердитий на нас, біда! (Погрозити пальцем)
Розбігайтеся хто куди! (Зімітувати біг пальцями по столу).
6. Самостійна робота дітей.
7. Підсумок: Буратіно дякує малятам за допомогу, хвалить малят за старанність та дарує по склянці смачного та корисного фруктового соку.
Вітаміни всі смачненькі –
І солодкі, і кисленькі.
Їжте, діти, їх охоче,
Кожен, хто коли захоче.
Щоб були ви здоровенькі
І красиві, й рум’яненькі,
Щоб росли міцними й дужими,
До хвороб були байдужими.

Автор: 

Вихователь ДНЗ№13 "Гвоздичка" Медведева О.Б.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі