Користувацький вхід

Відкритий урок ЯДС

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект уроку з ЯДС
Тема. Аплікація з використанням ниток. « Зимовий пейзаж»
Мета: Узагальнити знання учнів про зимові зміни в природі, збагачувати словниковий запас дітей з теми «Зима».
Створити уявлення про техніку «аплікація з ниток», познайомитися з етапами роботи над виконанням виробу. Розвивати творчі здібності дітей. Викликати позитивні емоції до образотворчої діяльності та її результату. Розвивати уяву,увагу, дрібну моторику пальців рук, виховувати любов до праці.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Продзвенів уже дзвінок,
Починається урок.
Він веселий та цікавий,
Тож гостей зібрав чимало.
Повернімося обличчям до гостей,
Усміхнімося і промовим : “ Добрий день!”
1. Повідомлення теми та мети уроку Вітаю всіх присутніх у нашому класі та запрошую вас до нашої маленької країни Трудівничків ! Сьогодні на уроці ми з вами закріпимо знання про пори року, дізнаємося багато нового та навчимося виконувати аплікацію з ниток, яка називається «Зимовий пейзаж» .А розпочати я хочу з загадки: -- Що за диво? — Все село Білим пухом занесло. Дива зовсім тут нема. Це в село прийшла ... (зима)
- Так молодці діти. Це зима, а скажіть будь ласка невже зараз пора року зима.
Ні. А яка ж пора року зараз, так осінь. А чому ж ми говоримо про зиму, молодці тому що через 1 день настане вже зима. А який зараз місяць.( листопад) А назвіть будь ласка зимові місяці:
- Грудень , - Січень,- Лютий.
( презентація прислів’я та приказки)
- Глибокий сніг у січні – будуть дощі влітку.
- Зима малосніжна – літо посушливе.
- Багато снігу – багато хліба.
-Зимою деньок, як комарів носок. - Сонце блищить, а мороз тріщить.
2. Основна частина
1. Переходимо до виконання практичної частини уроку.
- Демонстрація та аналіз зразка
- Правила поводження з ножицями.
- Наклеюємо ялинку, вирізуємо та наклеюємо двері, домальовуємо вікна у будиночку та стовбур для ялинки.
- поговоримо про геометричні фігури. (квадрат, прямокутник, трикутник)
2. Фізкультхвилинка
3. Продовжуємо роботу.
- Нитки бувають різними завтовшки, за кольором, у них різне призначення.
- Де використовуються нитки? (Для шиття, в’язання, вишивання)
4. Виставка дитячих робіт.
5. Підсумок уроку
- Що особливо вам зап’ямяталося?
- Які відкриття ви зробили для себе?
- Який настрій у вас від виконання ?

Автор: 

Кущевська Анна Юріївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі