Користувацький вхід

Вправи на засвоєння таблиці множення числа 2, порядок дій у виразах без дужок, що містять дії різного ступеня.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Урок математики в 2 класі
Тема: Вправи на засвоєння таблиці множення числа 2, порядок дій у
виразах без дужок, що містять дії різного ступеня.
Мета: ознайомити з порядком дій у виразах без дужок, що містять дії різного
ступеня; закріплювати табличні прийоми множення числа 2,вміння
знаходити периметр квадрата, дією множення; повторити ознаки зими,
та весни; розвивати логічне мислення, виховувати мотивацію до
навчання.
Обладнання: ПЗ, картки, геометричні фігури, малюнки сніжинок.
Хід уроку
І. Організаційний момент .
Продзвенів дзвоник, підрівняйтеся, перевірте наявність всього необхідного до уроку. Присаджуйтесь.
ІІ. Актуалізація знань .
Вч. До якого уроку ми приготувалися?
Математики
Я відкрию вам невеличку таємницю – урок буде незвичний, ми об’єднаємо його з уроком природознавства. Тож до роботи.
- Яка ж пора року стоїть надворі?
Зима. (Слайд 2)
- Назвіть характерні ознаки зими ?
Холодно, сніг, не співають пташки..(Слайд 3)
- Саме яскраве зимове явище природи – сніг.
- Що таке сніг?
Сніг – краплі води, які перетворилися на кристалики льоду. (Слайд 4)
- Погляньте на сніжинки, які залетіли до нашого класу. (Слайд 5)
Що ви помітили ?
Вони брудні .
- А в яку пору року сніг брудний?
Навесні.
- Як же називається весняне явище природи, коли сніг стає важким, брудним.
Відлига .
- Я задоволена , що ви запам’ятали це слово з уроку природознавства.
ІІІ, Постановка задач уроку.
Чесно кажучи, мені б ще не хотілося приходу весни, бо не насолодилася зимою. А вам?
Тож давайте повернемо сніжинкам їх ніжно - білий зимовий колір.
Але все це можливо, якщо покажемо свої знання таблиці множення числа 2, вміння знаходити периметр квадрата та навчимося розв’язувати вирази на дії різних ступенів.
ІV. Робота над матеріалом уроку.
А самі сніжинки підкажуть нам завдання.
1. Перша сніжинка пропонує нам геометричну хвилинку. (Слайд 6)
- Працювати будемо в групах. Займіть свої робочі місця.
- Роздивіться, які геометричні фігури в таблиці?
- Пропоную вам скласти сніжинку?
Оцінка роботи
Присаджуйтесь, візьміть всі по квадрату.
- Яка особливість квадрата?
- Що таке периметр?
- Як знайти периметр квадрата дією множення.
- Знайдемо периметр квадрата.
Гарно справились із завданням, перша сніжинка стала білою. (Слайд 7)
2. Друга сніжинка пропонує нам пригадати таблицю множення числа 2. (Слайд 8)
- Підведіться, прослухаємо її, називаючи відповіді.( Звучить вірш по таблиці множення числа 2 за методикою «Песнезнайка» , діти виконують певні рухи.)
- Присаджуйтесь, візьміть до рук картки,поставте кружечок і розв’яжіть 1 стовпчик
- Перевірте свою роботу
1в. 8 2в. 4
16 8
10 12
4 16
18 14
6 10
14 18
Супер ! Ще одна сніжинка стала білою. (Слайд 9)
3.Третя сніжинка пропонує нам попрацювати з нашими знайомими – Равликом і Сонечком (ППЗ «Математика. 2 клас), де діти знайомляться з порядком дій у виразах без дужок, що містять дії різного ступеня, розв’язують вирази на закріплення матеріалу, працюють над розв’язанням запропонованих Равликом і Сонечком задач. (Слайд 10)
Робота чудова і ця сніжинка стала білою. (Слайд11)
VІ. Підсумок уроку. Домашнє завдання.
- Всі сніжинки стали білими. Зима ще залишиться у нас панувати.
Давайте прочитаємо слово, яке утворилося із сніжинок . (Слайд 12 -молодці)
- Про кого це?
А щоб і на наступному уроці ви були молодці – ви попрацюєте вдома над 2 і 3 стовпчиком на картках та продовжите засвоювати таблицю множення числа 2 .
VІІ. Рефлексія.
Хочеться дізнатися, кому легко було виконувати завдання, запропоновані сніжинками, підведіться.
А кому було важко - залишиться сидіти.
Дуже рада, що ви легко орієнтуєтесь в математичних завданнях, поаплодуємо собі .
Дякую за роботу, кожному дарую сніжинку, яку ви прикріпите у щоденник.

Автор: 

Яцків Ольга Миколаївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі