Обмежити пошук фільтруванням:
Мета:Навчити дітей будувати із лего – конструктора; учити розрізняти просторові напрями вгорі – внизу; вивчати дітей простим прийомам конструювання: з'єднувати деталі площині, розташовувати їх горизонтально і вертикально; вчити будувати за схемою; удосконалювати знання основних кольорів (синій, червоний, жовтий, зелений.); продовжувати вчити дітей користуватися конструктором «Лего»; збагачувати словник; виховувати почуття поваги один до одного, виховувати бажання працювати в команді,вміння радіти власним успіхам.
Конспект заняття з образотворчої майстерності
ІІ молодша група
Тема: «Подарунок для мами»
Підготувала: вихователь Ільченко Аліса Ігорівна
Мета: продовжувати вчити дітей малювати нетрадиційним способом (ватними паличками,та штампами); розвивати у дітей творчі здібності за допомогою уяви та фантазії, естетичний смак,акуратність; викликати у дітей гарний емоційний настрій;виховувати вміння працювати самостійно та охайно.
Матеріал: ватні палички, штампи, папі, виделки, кольорова фарба.
Попередня робота: читання віршів,розгляд листівок,бесіди.
Хід заняття
Мета: провести роботу над підтримкою батьків, організувати роботу з дітьми, які відвідують заклади дошкільної освіти чи перебувають вдома.
Завдання: розробити способи роботи з психологічної підтримки дітей та батьків в умовах військового часу, ознайомити з формами освітнього процесу,зокрема з дистанційним навчанням.
Конспекти занять з логікоматематичного розвитку для дітей 5 року життя.
Освітній напрям: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».
Вид заняття: інтегроване: логіко-математичний розвиток, ознайомлення з соціумом для дітей старшої групи.
Тип заняття: фронтальне.
Тема: «Гроші та їх використання».
Освітній напрям: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».
Вид заняття: логіко-математичний розвиток, ознайомлення з природним довкіллям (онлайн) з дітьми середньої групи.
Тип заняття: групове (синхронне)
Тема: «Порівняння множин. Геометричні фігури».
Мета: У цікавій ігрові формі узагальнити знання дітей з грамоти отримані на протязі року. Закріплювати вміння малят робити звуковий аналіз слів.
Пам'ятка «Організація та проведення СХД»
Самостійна художня діяльність виникає майже завжди з ініціативи дітей і відбувається, здавалося б, без безпосереднього керівництва вихователя. Однак потрібно говорити про необхідність педагогічного керівництва цією діяльністю.
Особливості впливу вихователя у тому, що він непомітно для дитини спонукає його до самостійної діяльності, створюючи сприятливі педагогічні умови. Які ж ці умови?
привчати дітей до здорового способу життя, розвивати рухову активність дітей, закріпити культурно-гігієнічні навички, закріпити знання дітей про різні види спорту.
Мета: У цікавій ігровій формі узагальнити знання дітей з усіх ліній розвитку дитини, отриманих на протязі року. Закріпити знання дітей про пори року і їх послідовність; вміння називати геометричні фігури, кольори, володіти прийомами порівняння множин ( один- багато). Вміння вживати слова ввічливості ( привітання, продавання) Удосконавлювати вміння називати казку за допомогою сюж. картин, відповідати на запитання, добирати відповідну частину до малюнка, чітко виконувати завдання вих.-ля.
Завдання: виявити рівень знань дітей, набутих впродовж навчального року. Математика: Закріпити знання дітей про геометричні фігури (круг, овал, квадрат, прямокутник); вправляти в умінні бачити закономірність у повторенні елементів зображення, визначати їх послідовність. Вправляти у вмінні співвідносити цифри 1-5 з відповідною кількістю предметів; використовувати вміння орієнтуватися в просторі, закріпити поняття «праворуч-ліворуч», «більше», «менше», «порівну». Вчити дітей виконувати завдання на слух.
Розширити та уточнити знання педагогів щодо принципів, методів, приймів і форм роботи з дітьми з осно¬вних напрямів патріотичного вихован¬ня дітей дошкільного віку.